Weet u dat…

  • onze teamassistente Els Dikmans per 1 februari met pre-pensioen gaat? Wij danken Els hartelijk voor de elf jaren dat ze zich met hart en ziel heeft ingezet voor onze parochies. Door de gegeven omstandigheden is een feestelijk afscheid jammer genoeg niet mogelijk. In het volgende parochieblad kijken wij met Els terug op haar werk in onze parochie.

  • er op dinsdagavond 19 januari 2021 een introductieavond is geweest van de Alphacursus voor Dongen, Rijen en omstreken? Heeft u die gemist en heeft u toch belangstelling, neem dan contact op met pastor Rob van Uden, 06-15246759 of rob.van.uden@hotmail.com.

  • op de website nieuwe Pastorale Brieven verschijnen?

  • u meer informatie over bovenstaande activiteiten en nog veel meer nieuwsberichten kunt vinden op onze website www.parochiedongen.nl en op onze Facebookpagina?