Lezing ‘Benedictijnse manier van leven’

Dinsdag- en woensdagavond 16 en 17 oktober

Graag nodigen wij u uit voor de lezing ‘Benedictijnse manier van leven – een levensregel voor beginners’ door Wil Derkse. Deze wordt gehouden op dinsdag 16 oktober in De Ontmoetingskerk, Bolwerk Zuid 134 in Bergen Zoom en op woensdag 17 oktober in het bisdomkantoor, Veemarktstaat 48 in Breda van 19.30 – 21.30 uur.
De lezing wordt door het Sint Franciscuscentrum georganiseerd in het kader van het voorprogramma op de bisdombedevaart in het najaar van 2019 ‘In de sporen van H. Benedictus’. In de lezing wordt ingegaan op de spiritualiteit van H. Benedictus en hoe dit toe te passen in het dagelijks leven. Iedereen met belangstelling voor dit onderwerp is van harte welkom.
De toegang is gratis, een vrije bijdrage is welkom. Als u zich inschrijft, reserveren wij een plaats voor u. Dit kan via de website van het Sint Franciscuscentrum.
Aanmelding: per e-mail: opgave@sintfranciscuscentrum.nl
Wilt u bij inschrijven de datum en plaats vermelden?

Drs. B. Hartmann