Meimaand: bij Maria in gebed

Tijdens het jaarlijkse uitstapje van de pastores werden we door de gids van de Onze Lieve Vrouwe Kathedraal van Antwerpen gewezen op een prachtige Madonna met kind. Een beeld dat het vertrouwen uitstraalt waarin wij mogen bidden bij en met Maria. In de meimaand is er gelegenheid om dat samen te doen. Op vrijdag 18 mei is er om 19.00 uur een Mariaviering bij de Hubertuskapel in Dongen – Vaart en op vrijdag 25 mei bij de Veldkapel aan de Eindsestraat, ook om 19.00 uur.

In de stiltekapel van de Maria Magdalenakerk in Rijen bidden we samen de rozenkrans om 19.00 uur op maandag 7, 14, 21 en donderdag 31 mei.

U bent van harte welkom!

Madonna met kind

Kathedraal – Madonna met Kind (ca. 1350)

Handen die
het kleine dragen,
koesteren.

Jij mag er zijn:
jij als mens.

Een kind dat
vol vertrouwen opkijkt,
zoekt naar vrede en recht.